Maskking High Pro – це сучасна одноразова pod-система і краще рішення, щоб отримати максимум задоволення. Пристрій не потребує обслуговування, а завдяки компактним розмірам його можна носити завжди з собою!

Наше бачення

Корпус Maskking High Pro виконаний з алюмінієвого сплаву і пластика. Покриття дуже приємне на дотик, а сам пристрій добре сидить в руці.
Кожен девайс заправлений смачною рідиною преміальної якості з хорошим, міцним нікотином, який подарує Вам відчуття наповненостi після першого вдиху. Варто відзначити, що смак у новому Maskking High Pro відрізняється натуральним, насиченим ароматом, що відрізняє його від багатьох аналогів. На цьому його переваги не закінчуються, Maskking High Pro містить 3.5 мл рідини, якої вистачає на 800 затяжок.
Лінійка включає освіжаючі смаки улюблених фруктів і ягід, як з холодком, так і без. Вибирайте!

Отримайте більше, ніж очікувалося, з одноразовими пристроями Maskking HIGH Pro. Більше обсягу, більше затягувань – більше свободи!

Специфікація пристрою 

Модель HIGH Pro

Розмір (мм): 18 х 18 х 105
Ємність акумулятора: 650 мАг
Ємність: 3.5 мл
Опір: 1,8 Ом
Напруга: 3,7 В
Вага: 38 г
Затягування: 800

12 смаків на ваш вибір

Смаки: Lush Ice, Apple Champagne, Ice Mango, Juice Rum, Blue Ruzz, Mixed Berries, Strawberry & Lychee, Pineapple Lemonade, Cool Mint, O.M.G, Banana Ice, Peach Ice